Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Salı ve Cuma günleri) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İzmir’e uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

 Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketi tarafından FOCCAA.COM garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz PTT Kargo ile veya Anlaşmalı olduğumuz diğer kargo firmaları ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Siparişiniz Yanlış veya kırık gelirse;

Ürünün teknik arızası ya da defosu ise foccaa.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir. Ürün iadesi yapılırken orjinal kutusunda ve kutu içerisindeki tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve düzgün paketlenmelidir. Size teslim edilen ürün faturasının 2 nüshası ile birlikte eksiksiz ve hazarsız iade edilmelidir.Ambalajı bozulmuş,yırtılmış ve hasar görmüş ürünlerde ürün iadesi yapılmaz. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 

Ödeme Şekillerimiz:

Havale/EFT Ödeme
İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir.

Banka Hesap Bilgilerimiz:
ELİF ÖZATA
BANKA ADI: YAPI KREDİ BANKASI/ İSTANBUL-MERKEZ PLAZA ŞUBESİ
ŞUBE KODU: 332
HESAP NO: 88457665
IBAN NO: TR61 0006 7010 0000 0088 4576 65

Kapıda Ödeme                                                                       
Tercih etmeniz halinde, siparişlerinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak kapınızda ödeyebilirsiniz.

İade ya da Değişim:

Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise foccaa.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir. Ürün iadesi yapılırken orjinal kutusunda ve kutu içerisindeki tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve düzgün paketlenmelidir. Size teslim edilen ürün faturasının 2 nüshası ile birlikte eksiksiz ve hazarsız iade edilmelidir.Ambalajı bozulmuş,yırtılmış ve hasar görmüş ürünlerde ürün iadesi yapılmaz. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 
Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal Medya