Teslimat ve Ödeme

Teslimat ve Ödeme

FOCCAA TESLİMAT BİLGİLERİ VE ÖDEME ŞEKİLLERİ;

Ödeme Şekillerimiz:

Havale/EFT Ödeme
İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir.

Banka Hesap Bilgilerimiz:
ELİF ÖZATA
BANKA ADI: YAPI KREDİ BANKASI/ İSTANBUL-MERKEZ PLAZA ŞUBESİ
ŞUBE KODU: 332
HESAP NO: 88457665
IBAN NO: TR61 0006 7010 0000 0088 4576 65

Kapıda Ödeme                                                                       
Tercih etmeniz halinde, siparişlerinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak kapınızda ödeyebilirsiniz.

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Salı ve Cuma günleri) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İzmir’e uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

 Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketi tarafından FOCCAA.COM garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz PTT Kargo ile veya Anlaşmalı olduğumuz diğer kargo firmaları ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo ücreti ne kadar?

foccaa.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Ptt Kargo şubesine teslim edilir. 2 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Foccaa'ya iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple stoklarımızda yok ise:

Foccaa.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 5(beş) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


Sosyal Medya